Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası ("Politika") soliges.com.tr web sitesi ("Web Sitesi") için geçerlidir ve Soliges ("Soliges", "biz", "bize" veya "bizim") tarafından işletilmektedir. Bu Politika, Web Sitesi ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve paylaştığımızı açıklar. Kişisel bilgilerinize ilişkin uygulamalarımızı ve bu bilgileri nasıl ele alacağımızı anlamak için lütfen bu Politikayı dikkatlice okuyun.

Web Sitesini kullanarak, bu Politikanın şartlarını ve kişisel bilgilerinizi bu Politikaya uygun olarak kullanmamızı kabul etmiş olursunuz. Bu Politikayı kabul etmiyorsanız, Web Sitesini kullanmamalısınız.

Sizin Hakkınızda Topladığımız Bilgiler

Sizin hakkınızda aşağıdaki verileri toplayabilir ve işleyebiliriz:

Adınız, iletişim bilgileriniz, teslimat adresiniz ve ödeme bilgileriniz dahil olmak üzere, Web Sitesinde bir hesap açarken veya sipariş verirken bize sağladığınız bilgiler. Anketleri, promosyonları veya yarışmaları tamamladığınızda veya Web Sitesi ile ilgili bir sorunu bildirdiğinizde sağladığınız bilgiler. Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçtiğinizde olduğu gibi, bizimle iletişime geçtiğinizde sağladığınız bilgiler. IP adresiniz, tarayıcınız ve cihazınız hakkındaki bilgiler, ziyaret ettiğiniz sayfalar ve ziyaretinizin saati, tarihi ve süresi dahil olmak üzere Web Sitesini kullanırken oluşturulan bilgiler. Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

Sizden topladığımız bilgileri aşağıdaki şekillerde kullanırız:

Web sitesindeki içeriğin siz ve bilgisayarınız, cihazınız veya diğer erişim cihazınız için en etkili şekilde sunulmasını sağlamak. Bizden talep ettiğiniz bilgi, ürün veya hizmetleri size sağlamak için. Sizinle aramızda yapılan herhangi bir sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmek. Bunu yapmayı seçtiğinizde, Web Sitesinin etkileşimli özelliklerine katılmanıza izin vermek için. Web Sitesinde veya hizmetlerimizde yapılan değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek için. Daha önce satın aldığınız veya hakkında bilgi aldığınız ürünlere benzer şekilde sunduğumuz diğer ürün ve hizmetler hakkında size bilgi sağlamak. Bu tür amaçlar için sizinle iletişime geçilmesine izin verdiğiniz durumlarda, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz mallar veya hizmetler hakkında size bilgi sağlamak. Size müşteri hizmetleri ve desteği sağlamak için. Web sitesinin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi toplamak, böylece performansını ve onu kullanma deneyiminizi iyileştirebiliriz. Bilgilerinizin Açıklanması

Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki durumlarda üçüncü taraflarla paylaşabiliriz:

Herhangi bir yasal yükümlülüğe uymak veya Soliges'in, müşterilerimizin veya başkalarının haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak için kişisel verilerinizi ifşa etme veya paylaşma yükümlülüğümüz varsa. Herhangi bir işletmeyi veya varlığı satar veya satın alırsak, bu durumda kişisel verilerinizi söz konusu işletmenin veya varlıkların muhtemel satıcısına veya alıcısına ifşa edebiliriz. Web sitesini barındırmak, ödeme işlemleri veya müşteri hizmetleri sağlamak gibi bizim adımıza hizmet sağlamak için üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları kullanırsak. Güvenlik

Kişisel bilgilerinizi korumak için, verilere yetkisiz erişime veya verilerin yetkisiz olarak değiştirilmesine, ifşa edilmesine veya imha edilmesine karşı koruma önlemleri de dahil olmak üzere uygun güvenlik önlemlerini alıyoruz.

Analitik Hizmetler

İnsanların Web Sitesini nasıl kullandığını analiz etmeye yardımcı olmak için Google Analytics, e-posta pazarlama için SendGrid, SMS pazarlama ve OTP mesajlaşma için Twilio kullanıyoruz. Bu analitik hizmetleri tarafından Web Sitesini kullanımınız hakkında oluşturulan bilgiler (IP adresiniz dahil) bu analitik hizmetlerine iletilir ve bu hizmetler tarafından saklanır.

Sizin Haklarınız

Kişisel bilgilerinizin pazarlama amacıyla işlenmemesini bizden talep etme hakkına sahipsiniz. Bu hakkı istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek de kullanabilirsiniz.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler

Bu Politikayı zaman zaman güncelleyebiliriz. Hesabınızda belirtilen birincil e-posta adresine bir bildirim göndererek veya Web Sitesine göze çarpan bir bildirim yerleştirerek kişisel bilgileri işleme şeklimizdeki önemli değişiklikler hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Bize Ulaşın

Bu Politika veya hakkınızda tuttuğumuz bilgiler hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bilgi@soliges.com.tr adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.